Eliminacje powiatowe 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Kochasz poezję? Chcesz się zmierzyć z interpretacją wybranych utworów? A może wolisz je zaśpiewać lub przedstawić w teatrze jednego aktora? Zapraszamy zatem na powiatowe eliminacje 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 18 marca o godz. 10 w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Browarnej 7.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci oraz dorośli i seniorzy. Przesłuchania prowadzone będą w czterech turniejach: recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, teatru jednego aktora i poezji śpiewanej.

Kartę zgłoszenia udziału w eliminacjach powiatowych  67. OKR należy złożyć do 14 marca 2022 roku osobiście w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) lub drogą elektroniczną na adres: katarzyna.goljat@mck-tm.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 44 712 23 69 lub 605 579 103.

Na zwycięzców czekają nagrody oraz nominacje do etapu rejonowego OKR, które odbędą się 2 kwietnia o godzinie 10 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Pliki do pobrania:

Regulamin OKR 2022

Karta zgłoszenia – recytacja i wywiedzione ze słowa

Karta zgłoszenia – poezja śpiewana

Karta zgłoszenia – teatr jednego aktora