Dyniowe szaleństwo. Będzie się działo!

Dyniowe szaleństwo. Tomaszów Mazowiecki, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, 29 października 20201. godz. 17-19.Rodzinne animacje i zabawy, tworzenie lampionu z dyni, wybór najlepszego „dyniowego” przebrania – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na uczestników „Dyniowego szaleństwa” w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wydarzenie odbędzie się 29 października w godz. 17-19.

Impreza przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-10 lat oraz ich rodziców/opiekunów. Głównym punktem będą warsztaty dyniowe, podczas których powstaną niepowtarzalne lampiony z tego warzywa. Dynie oraz potrzebne do pracy narzędzia (nożyki, łyżki do wydrążania miąższu) uczestnicy zapewniają we własnym zakresie.

Warsztaty połączone będą z rodzinnymi zabawami i animacjami, pamiątkowymi zdjęciami w dyni oraz niespodziankami.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy https://www.strefazajec.pl/course/index?q=dyniowe+szale%C5%84stwo. Wstęp: 10 złotych. Więcej informacji w Miejskim Centrum Kultury przy pl. T. Kościuszki 18 lub pod numerem tel. 44 712 23 69.