Bardzo Młoda Kultura – ruszył nabór zgłoszeń do konkursu

Bardzo Młoda Kultura, Narodowe Centrum KulturyWspólnie z Łódzkim Domem Kultury zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu na realizację przedsięwzięć z zakresu edukacji kulturowej w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 woj. łódzkie – edycja 2021.


Naszym celem jest propagowanie współdziałania pomiędzy podmiotami reprezentującymi sektory kultury i edukacji, a także wspieranie tego rodzaju współpracy na terenie województwa łódzkiego.

Przedmiotem konkursu są projekty oparte na współpracy pomiędzy sektorami oświaty i kultury z zakresu edukacji kulturowej, realizowane na terenie woj. łódzkiego (z wyłączeniem miasta Łodzi) dla lokalnej społeczności dzieci i młodzieży.

W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne, mieszkające i prowadzące działalność edukacyjną lub kulturalną w woj. łódzkim (z wyłączeniem miasta Łodzi).

Budżet konkursu wynosi 75 000 zł. Maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać, to 10 000 zł.

Nabór wniosków trwa od 13 maja do 11 czerwca 2021 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym dostępne są pod adresem: https://bmklodzkie.pl/konkurs/edycja-2021/formularz-konkursowy/

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Regionalnym operatorem programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 w województwie łódzkim jest Łódzki Dom Kultury. Szczegółowe informacje o projekcie Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 w województwie łódzkim znajdują się na stronie www.bmklodzkie.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *