Agnieszka Nastarowicz zaśpiewała na Browarnej

Za nami kolejny wakacyjny koncert tarasowy. Tym razem (w czwartek, 13 sierpnia) w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej gościliśmy świetny duet młodych muzyków pochodzącą z Tomaszowa Mazowieckiego Agnieszkę Nastarowicz i łódzkiego gitarzystę Kamila Szewczyka.

Zgromadzona na MCK-owskim tarasie publiczność mogła usłyszeć w wykonaniu artystów głównie covery znanych przebojów w wersjach polsko- i anglojęzycznych oraz akustycznych aranżacjach, a także standardy jazzowe. W repertuarze koncertu znalazły się m.in. utwory wykonywane wcześniej przez Poluzjantów, grupę Mikromusic, Natalię Przybysz (którymi inspiruje się pani Agnieszka), jak również Steviego Wondera czy Bryana Adamsa.

Agnieszka Nastarowicz jest absolwentką ZSM im. S. Moniuszki w Łodzi w klasie wokalu jazzowego, a także laureatką wielu ogólnopolskich festiwali i konkursów wokalnych. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie gra w musicalach „Jesus Christ Superstar” oraz „Miss Saigon”, a obecnie przygotowuje się do planowanej na marzec przyszłego roku premiery „Pretty Woman”.