Kolejna filmowa środa w Ale Kinie

Projekcja filmu IO, 8.11.2023, godz. 18, Miejskie Centrum Kltury Tkacz, Tomaszów Mazowiecki, ul. Niebrowska 50. Bilety dostępne przez biletyna.plIO – ubiegłoroczny kandydat do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny już 8 listopada będzie do obejrzenia w cyklu Ale Kino w MCK Tkacz. Początek seansu jak zawsze o godz. 18.

Bilety w cenie 9 zł są dostępne w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub przez biletyna.pl (https://biletyna.pl/event/view/id/359538). Można też zeskanować telefonem kod QR z plakatu, który również przeniesie Was do Biletyny.

Polsko-włoski dramat w reż. Jerzego Skolimowskiego to nakręcony z imponującym rozmachem obraz współczesnego świata. Głównym bohaterem jest osiołek przemierzający Europę. Podróż zaczyna w polskim cyrku, a kończy we włoskiej rzeźni. Przekazywane z rąk do rąk zwierzę spotyka na swej drodze zarówno ludzi dobrych, jak i złych. Poza nominacją do amerykańskiej nagrody filmowej obraz otrzymał też Nagrodę Jury 75. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Jeśli jeszcze go nie widzieliście lub tak Was wzruszył, że chętnie zobaczycie go jeszcze raz, zapraszamy.

Projekcja filmu IO, 8.11.2023, godz. 18, Miejskie Centrum Kltury Tkacz, Tomaszów Mazowiecki, ul. Niebrowska 50. Bilety dostępne przez biletyna.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *