Koncert w hołdzie Ewie Demarczyk

Koncert z udziałem artystów Piwnicy pod Baranami. 28.10.20201, godz. 19, Powiatowe Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim.Galeria Sztuki Arkady, Towarzystwo Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na koncert z udziałem artystów Piwnicy pod Baranami poświęcony pamięci Ewy Demarczyk, który odbędzie się w czwartek, 28 października o godz 19. w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Animacji Społecznej przy ul Farbiarskiej. Impreza jest współfinansowana przez Samorząd Województwa Łódzkiego, nad którą honorowy patronat objął Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Więcej informacji w Galerii Sztuki Arkady (https://www.facebook.com/galeriaarkady), ul. Rzeźniczej 4 lub pod numerem tel. 44 724 52 93. Liczba miejsc ograniczona. 

Koncert będzie subtelnym hołdem złożonym zmarłej rok temu artystce przez przyjaciół z Piwnicy pod Baranami i przez Tomaszów, miasto – symbol nostalgicznych, intymnych powrotów., który tak wiele jej zawdzięcza. Podczas koncertu usłyszymy piosenki Ewy Demarczyk w wykonaniu jej piwnicznych przyjaciół oraz najsłynniejsze pieśni i hymny z okresu 65 lat działalności Piwnicy. Wydarzenie wpisuje się w obchody 50-lecia działalności kulturalnej Arkad.

Koncert z udziałem artystów Piwnicy pod Baranami. 28.10.20201, godz. 19, Powiatowe Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *