Zaśpiewamy i zagramy dla mam

Koncert "A ja wolę moją mamę...". 26 maja 2023 r., godz. 18, Miejskie Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50, Tomaszów Mazowiecki. Wstęp wolny. „A ja wolę moją mamę” to tytuł koncertu, na który zapraszamy 26 maja (piątek) o godz. 18 do Miejskiego Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wydarzenie odbędzie się z okazji Dnia Matki.

Na scenie zaprezentują się uczestnicy naszych zajęć wokalnych i instrumentalnych przygotowani przez instruktorów: Beatę Niedzielską, Annę Gnatek, Katarzynę Goljat, Kamila Wronę i Dominika Czwartka. Będzie można oczywiście usłyszeć piosenki o mamach i dla mam, ale także „poważniejszy” repertuar i piękne utwory instrumentalne.

Wstęp wolny. Zapraszamy.