Zapraszamy na kolejny wakacyjny koncert

Utalentowana tomaszowianka Agnieszka Nastarowicz zaśpiewa 13 sierpnia o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 w ramach wakacyjnego cyklu „Czwartkowe koncerty tarasowe”. Towarzyszył jej będzie łódzki gitarzysta Kamil Szewczyk. Wstęp na koncert jest wolny, jednak ze względu na sytuację epidemiczną prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.

Agnieszka Nastarowicz jest absolwentką ZSM im. S. Moniuszki w Łodzi w klasie wokalu jazzowego, a także laureatką wielu ogólnopolskich festiwali i konkursów wokalnych. Obecnie można ją zobaczyć na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi. Współpracowała m.in. z takimi muzykami jak: Witold Janiak, Maciej Tubis, Radosław Bolewski i inni.

Kamil Szewczyk to gitarzysta z dużym doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Współpracował m.in. z Januszem Nastarowiczem, Arturem Gadowskim, Kasią Popowską, Steamlove, Liroyem, Normalsami, EKT Gdynia czy Michałem Karpackim. Jako jeden z niewielu gitarzystów potrafi stworzyć brzmienie całego zespołu poprzez dogrywanie na żywo, za pomocą loopera, kolejnych partii instrumentu.

W wykonaniu tego duetu w pięknym parkowym otoczeniu przy Browarnej usłyszeć będzie można zarówno hity muzyczne z pierwszych miejsc przebojów w akustycznych aranżacjach, jak również standardy jazzowe. Zapraszamy.

Regulamin koncertów tarasowych: https://mck-tm.pl/wp-content/uploads/2020/07/Koncerty-Tarasowe-regulamin.pdf