Zakończyliśmy akcję „Portret za ołówek”

Rozłożone na podłodze kartki papieru, na których sa portrety narysowane ołówkiem. Na nich lezy kilka ołówkówDziesięć prac wykonanych w formacie A3 (w tym dwa portrety podwójne) oraz materiały plastyczne o łącznej wartości 893,52 zł to efekt naszej akcji „Zostań mecenasem kultury – Portret za ołówek”. W wyznaczonym terminie, czyli od 29 marca do 9 kwietnia zamówienia na portrety narysowane na podstawie zdjęć przez plastyka Marcina Stańca złożyło siedem osób.

 

Gotowe prace są już u uczestników akcji, a przekazane przez nich w zamian materiały uatrakcyjnią zajęcia rysunku dla dzieci i młodzieży prowadzone w placówkach Miejskiego Centrum Kultury. Są to m.in.: kredki, pastele olejne i pastele w drewnie, ołówki grafitowe, automatyczne i akwarelowe, gumki, temperówki, węgle do rysunku, grafity i sepie, a także zestawy wielokolorowe kredek i ołówków, podkładki pod rysunki i tablice malarskie.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji i wsparli w ten sposób nasze pracownie rysunku i malarstwa, z całego serca dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *