XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej

Powiększ obraz

4 marca w hali sportowej ZS nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim odbył się XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Sport bez nałogów i przemocy” o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej. Organizatorami turnieju byli Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, filia Dzielnicowy Ośrodek Kultury oraz Zespół Szkół nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim.

W zawodach uczestniczyło 8 drużyn: JOKA Materiały Budowlane, UKS Trójka ’94, K.S. Pilica Oldboy, BIO – RAK, 25. Brygada Kawalerii Powietrznej, Topograf, DOK Dalmet, DOK II Dalmet. Turniej rozgrywany jest z przesłaniem Joga Bonito tzn. graj pięknie. Rozgrywki odbywają się na zasadach piłki futsalowej.

Wyniki końcowe turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce – UKS Trójka ’94
II miejsce – DOK Dalmet
III miejsce – 25 Brygada Kawalerii Powietrznej
IV miejsce – JOKA Materiały Budowlane
V miejsce – DOK Dalmet II
VI miejsce – BIO – Rak
VII miejsce – Topograf
VIII miejsce – KS Pilica Oldboy

Organizatorzy dziękują drużynom za udział w turnieju oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do rozegrania zawodów.

Zwycięska drużyna turnieju UKS TRÓJKA ’94.
Stoją od lewej: Wiesław Żmuda (trener), Sebastian Piotrowski, Krystian Karwat, Bartłomiej Biskup, Filip Zdonek. Na dole od lewej: Daniel Żubert, Patryk Kwaśniczko, Dominik Trepiak, Fabian Piasta. Na zdjęciu brakuje bramkarza Szymona Milczarka.