PTT Groty Nagórzyckie Najlepszym Produktem Turystycznym Roku w Województwie!

Grupa osób stoi jedno obok drugiego na scenie. Są to elegancko ubrane kobiety i mężczyźni w dorosłym wieku. Trzy kobiety stoją obok siebie, jedna z nich trzyma w rękach coś przypominającego otwartą książkę. Wszystkie kobiety uśmiechają się do zdjęcia. Koło kobiety stoi trzech starszych mężczyzn, jeden z nich również trzyma coś w postaci otwartej księgi. Jeden z mężczyzn trzyma w dłoni mikrofon, na wysokości ust. Panuje między nimi radosna atmosfera.We wtorek (6 grudnia) Podziemna Trasa Turystyczna Groty Nagórzyckie działająca w strukturze Miejskiego Centrum Kultury została wytypowana przez Regionalną Organizację Turystyczną jako Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Łódzkiego.

Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury – Jacek Paprocki wraz z kierownikiem Działu Rozwoju Turystyki MCK – Kingą Maciaszczyk-Bednarek tego dnia uczestniczyli w wydarzeniu, które odbyło się w Parku Rozrywki Mandoria i osobiście odebrali wyróżnienie. PTT Groty Nagórzyckie wraz z  Muzeum Miasta Łodzi zostały wybrane i nagrodzone spośród wielu zgłoszeń z całego województwa. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych pracowników.