Pamięci Andrzeja Łępickiego

Kilkunastu mężczyzn pozuje do zdjęcia po skończonych zawodach tenisowych. Mężczyźni w pierwszym rzędzie klęczą, w drugim rzędzie stoją. W rękach trzymają puchary lub dyplomy. Zbigniew Goździk został zwycięzcą Turnieju Tenisa Stołowego im. Andrzeja Łępickiego, który odbył się 23 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą. W wielkim finale pokonał Bartłomieja Chodunia. Na najniższym stopniu podium uplasował się Paweł Burchard. Zawodnicy walczyli w systemie pucharowym do dwóch przegranych.

Andrzej Łępicki, którego imię nosił turniej, niedawno odszedł od nas. Był nie tylko zawodnikiem w tenisowych rozgrywkach, ale także fundatorem pucharów i nagród. Zawsze uśmiechnięty i radosny, pozostanie w naszej pamięci.

Współorganizatorami wydarzenia byli Miejskie Centrum Kultury oraz Zarząd Miejski TKKF. Składamy serdeczne podziękowania Longinowi Łępickiemu (synowi pana Andrzeja) za ufundowanie nagród dla zawodników.

 

Kilkunastu mężczyzn pozuje do zdjęcia po skończonych zawodach tenisowych. Mężczyźni w pierwszym rzędzie klęczą, w drugim rzędzie stoją. W rękach trzymają puchary lub dyplomy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *