Oferta opieki nad dziećmi podczas strajku nauczycieli

Rodzice, którzy z powodu zawieszenia funkcjonowania szkół nie będą mieli żadnej możliwości zorganizowania opieki nad swoimi dziećmi mogą skorzystać z oferty opieki w Miejskim Centrum Kultury. Na zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Miejskie Centrum Kultury będzie dostępne dla Państwa dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

filia MOK, ul. Browarna 7 – 44 724-42-93, 44 724-53-23

filia DOK, ul. Gminna 37/39 – 44 723-15-15

filia TKACZ, ul. Niebrowska 50 – 44 724-51-92

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy również osoby chętne do współpracy w ramach wolontariatu.

W celu skorzystania z oferty opieki nad dziećmi prosimy o pobranie karty uczestnictwa, wydrukowanie, wypełnienie jej i złożenie w odpowiedniej filii.

karta uczestnictwa w zajęciach MCK – strajk

Opiekę nad dziećmi na czas strajku oferują również Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum im. Antoniego hr. Ostrowskiego, Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych czy Arena Lodowa. Szczegóły w linku poniżej.

Oferta opieki nad dziećmi podczas strajku nauczycieli w mieście