Nasza „gwiazdka” nagrodzona

Maja Chyb, uczestniczka zajęć wokalnych w Miejskim Centrum Kultury została laureatką drugiego miejsca w ogólnopolskim internetowym konkursie wokalnym pn. „Gwiazdka Betlejemska”. Nazwiska zwycięzców zostały ogłoszone 10 lutego.

Konkurs, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Osiu, cieszył się dużym zainteresowaniem. Zgłoszenia uczestników napłynęły z różnych stron Polski. Jury oceniało ich w trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat oraz 13 lat i więcej.

W najmłodszej kategorii wiekowej drugą nagrodę przyznano naszej reprezentantce ‒ Mai Chyb, która w konkursowym nagraniu zaprezentowała „Pastorałkę od serca do ucha”. To nie pierwsza nagroda dla Mai przyznana za wykonanie i interpretację tego utworu. W zorganizowanym w grudniu ub.r. przez II Liceum Ogólnokształcące Tomaszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w kategorii klas I-III szkół podstawowych nasza uzdolniona wokalistka wyśpiewała pierwsze miejsce.

Na co dzień Maja swoje umiejętności doskonali w Miejskim Centrum Kultury pod kierunkiem trenerki wokalnej Beaty Niedzielskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *