Misiowa sobota w Miejskim Centrum Kultury Browarna

Mała dziewczynka stoi obok żywej maskotki pluszowego misia. Dziewczynka ubrana jest w sukienkę, a na jej twarzy widać zachwyt. Miś przykuca obok dziewczynki i ma bardzo przyjemną buzię.W ten weekend jak sami wiecie wiele się u nas działo… Także maluchy miały okazję dobrze się wyszaleć na Balu Pluszowego Misia, który odbył się w sobotę po południu w Miejskim Centrum Kultury Browarna. Gwiazdą imprezy był miś Tomaszek, który poprowadził animacje dla uczestników balu. 

 

 

 

 

Zabawa rozpoczęła się od nałożenia kolorowych misiowych opasek na głowy maluchów. Gdy już wszyscy stali się misiami na sali pojawił się duży miś – Tomaszek, który zaprosił dzieci do wspólnej zabawy. 

I wtedy nastąpiło istne szaleństwo… były tańce, mnóstwo wspólnych gier i animacji, ale miś nauczył też uczestników swojej ulubionej piosenki, w której przyznał, że podkrada pszczółkom miodek. Okazuje się, że Tomaszek to niezły łobuziak, ale jednak kochany, bo na koniec imprezy poczęstował wszystkich misiową czekoladką, a dzieciaki zanim poszły do swoich domów musiały ochłonąć po intensywnych zabawach…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *