Kortez w Tomaszowie Mazowieckim – ważne informacje!

Koncert Kortez Kwadro Tour 2020 odbędzie się 18 września br. w Arenie Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Bilety niestety nie są już dostępne. Rozeszły się w ciągu niespełna 20 godzin od ogłoszenia sprzedaży.

Występ Korteza w naszym mieście zainauguruje  tegoroczną jesienno-zimową trasę koncertową artysty, ale otworzy też nowy – wyjątkowy – cykl imprez organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury, które będą odbywać się pod wspólnym tytułem Arena Gwiazd. Kolejny koncert w tym cyklu planujemy już pod koniec listopada.

Podczas wrześniowego koncertu w Tomaszowie Mazowieckim na scenie poza Kortezem (śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe) zobaczyć i usłyszeć będzie można towarzyszących mu muzyków w składzie:  Krzysiek Domański (gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki), Robert Szymański (perkusja, chórki) oraz Tomasz Ziętek (trąbka, instrumenty klawiszowe).

Na program wydarzenia oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza złożą się także rzadziej wykonywane utwory jak: “Co myślisz?”, “Czy to już jest dno?”, “Wiem, że mnie podglądasz”, “Wracaj do domu”, “Dlaczego z Tobą jestem?”, “Boję się”, “Mój dom” i inne.

Całość będzie miała lekko pulsujący charakter, do czego w ostatnich latach Kortez zdążył nas już przyzwyczaić

Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym (co dotyczy m.in. obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk), w związku z czym prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy, który dostępny jest pod załączonym linkiem. W załączniku również oświadczenie, które – wypełnione – powinny mieć przy sobie osoby, które będą uczestniczyć w koncercie Korteza w Tomaszowie Mazowieckim.

Regulamin_Kortez

Oświadczenie uczestnika koncertu KORTEZ KWADRO TOUR