Koncert gospel już w tę sobotę

Blisko 50 osób, które uczestniczyły w projekcie Miejskiego Centrum Kultury pn. „Śpiewać każdy może!” zaprezentuje się podczas koncertu finałowego, który odbędzie się 26 września o godz. 18 na pl. T. Kościuszki. Wstęp na koncert jest wolny, ale obowiązywać będą zasady reżimu sanitarnego.

W ramach projektu uczestnicy wzięli udział w bezpłatnych warsztatach, podczas których m.in. uczyli się oswajać tremę, pracowali nad emisją głosu, artykulacją oraz rytmiką, a także poznali formę trzygłosowego śpiewu chóralnego. Efekty tej pracy będzie można usłyszeć w trakcie sobotniego koncertu. Artyści wystąpią pod kierunkiem Beaty Stasiak, założycielki warszawskiego chóru gospel Soul Connection. Zapraszamy.

Projekt „Śpiewać każdy może” dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Regulamin wydarzenia