KOMUNIKAT [AKTUALIZACJA]

W związku z obecną sytuacją epidemiczną oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w tym ograniczającym działalność instytucji kultury do 14 maja 2021 r., Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim utrzymuje w tym terminie zawieszenie zajęć stacjonarnych oraz organizacji imprez i wydarzeń z udziałem publiczności.
W sprawach bieżących lub pilnych możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem 44 712-23-69, a także e-mailowy pod adresem: kontakt@mck-tm.pl.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku http://www.facebook.com/mcktomaszowmazowiecki, gdzie zamieszczane są m.in. filmiki instruktażowe w ramach warsztatów plastycznych, ceramicznych, sensorycznych, muzycznych, a także pomysły na zabawy literackie, teatralne, sportowe itd.

O wszelkich zmianach lub nowych działaniach MCK będziemy informować na bieżąco. Uważajcie na siebie i do szybkiego ‒ mamy nadzieję ‒ zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *