Grupa kabaretowa z wizytą w DPS-ie

Seniorzy, kobiety i mężczyźni znajdują się w pomieszczeniu przy ozdobionej ściance z napisem "Ostatki". Poubierani są w kolorowe, staromodne stroje. Każda z osób robi coś innego, dwie osoby rozmawiają przez telefon, inne rozmawiają ze sobą, czy jeszcze inni przeglądają gazetę. Na czele stoi mężczyzna ubrany w strój lekarza. Prawdopodobnie odgrywają jakieś przedstawienie. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim piątkowy poranek spędzili na wesoło. Kabaret Meja prowadzony w Tkaczu przez Katarzynę Wojtaszczyk rozbawił ich do łez. W trakcie spotkania czekała także nas ciekawa niespodzianka.


Grupa kabaretowa przygotowała na ten dzień program artystyczny oraz zabawy integracyjne. „Z wizytą u pana doktora” to skecz, który wywołał mnóstwo śmiechu wśród podopiecznych DPS-u. Akcja toczyła się głównie w poczekalni, czyli tam, gdzie w samej rzeczywistości można się ubawić. Przedstawiane sytuacje wywołały śmiech i oklaski również wśród naszej publiczności.
Po zakończeniu programu artystycznego kabareciarze porwali rozbawionych podopiecznych do tańca i wspólnej zabawy. Niespodzianką był występ jednego z pensjonariuszy, który podczas spotkania zagrał dla nas na akordeonie. 

Uśmiechy mieszkańców wywołały uśmiechy na naszych twarzach. Dziękujemy za zaproszenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *