Fitness i niespodzianki dla Pań w MCK Tkacz

Maraton fitness w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w Tomaszowie MAzowieckim. 8 marca 2022, godz. 18-20, bilety w cenie 120 zł do nabycia w biletyna.pl oraz Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18Macie dość zimowego leniuchowania? Chcecie popracować nad swoją kondycją? Marzy Wam się idealna sylwetka? Zapraszamy zatem na Maraton Fitness, który odbędzie się w czwartek, 10 marca w godz. 18-20 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Na uczestniczki czekają też dodatkowe atrakcje.

W programie maratonu m.in.: fit miks, czyli ćwiczenia wzmacniające brzuch i pośladki, ćwiczenia z piłkami i innymi przyrządami prowadzone przez specjalistów, a także stoiska kosmetyczne, z biżuterią, odzieżą, rękodziełem, prezentacje i niespodzianki.

Chętni do udziału w wydarzeniu powinni zabrać ze sobą wygodny strój i buty na zmianę, matę do ćwiczeń oraz wodę do picia. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przez portal Biletyna.pl oraz stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz w Informacji Turystycznej przy pl. Kościuszki 29.

 

Link do zakupu biletów: https://biletyna.pl/kabaret/Maraton-fitness/Tomaszow-Mazowiecki

Regulamin: Regulamin Maraton Fitness

Maraton fitness w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w Tomaszowie MAzowieckim. 8 marca 2022, godz. 18-20, bilety w cenie 120 zł do nabycia w biletyna.pl oraz Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *