Świąteczne „Gramy!” w Tomaszowie

Szczegóły wydarzenia

W przerwie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a Sylwestrem – 30 grudnia zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury na poświąteczno-przednoworoczne odstresowanie. Stowarzyszenie Topory zaprasza na kolejne spotkanie z planszówkami.

Poprowadź swoje Polis do zwycięstwa na archipelagu Cyklad, zostań jednym z najsławniejszych archeologów, a może uda Ci się przeszmuglować najwięcej zakazanych towarów do Nottingham pilnowanym przez czujnego szeryfa. Przeżyj te i wiele innych niesamowitych przygód podczas świątecznego spotkania z planszówkami i nie tylko.

Zagraj w gry planszowe (Teby, Wyprawa do El Dorado, Holmes, 7 cudów świata i wiele innych gier).
Dowiedz się co to są gry fabularne (Gra o Tron, Witcher RPG, Zew Cthulhu, Conan i inne).

Zapraszamy 30 grudnia 2019 r. w godz. 10-14 do sali wystawowej Miejskiego Centrum Kultury, plac Kościuszki 18.