„Ekopocztówka” – zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym

Konkurs plastyczny Ekopocztówka. Termin składania prac do 15 listopada 2023 r. w Miejskim Centrum Kultury Browarna przy ul. Browarnej 7, 97-200 Tomaszów MazowieckiDo 15 listopada br. w Miejskim Centrum Kultury Browarna w Tomaszowie Mazowieckim można składać prace plastyczne o tematyce ekologicznej w konkursie pn. „Ekopocztówka”. Jest on skierowany do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z Tomaszowa Mazowieckiego.

Konkurs jest jednoetapowy. Prace mogą być wykonane dowolną techniką (z wyłączeniem prac przestrzennych) i mieścić się w formacie od A5 do A3. Przy ich ocenie jury brać będzie pod uwagę m.in. oryginalność podejścia do tematu oraz poziom artystyczny.

Nagrody rzeczowe i wyróżnienia, których fundatorem są Lasy Państwowe − Nadleśnictwo Smardzewice (partner konkursu), przyznane zostaną w kategoriach wiekowych: grupa przedszkolna oraz klasy I-III, klasy IV-VI i klasy VII-VIII szkół podstawowych.

 

Prace należy dostarczyć osobiście najpóźniej do 15 listopada br. na adres: Miejskie Centrum Kultury, ul. Browarna 7, 97-200 Tomaszów Mazowiecki wraz z kartą zgłoszenia i oświadczeniem, których wzory dostępne są na stronie internetowej MCK (www.mck-tm.pl). Tam również można zapoznać się ze szczegółowym regulaminem konkursu „Ekopocztówka”.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 listopada br. w MCK Browarna, ul. Browarna 7. O terminie wręczenia nagród/wyróżnień laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie i mailowo.

Celem konkursu jest m.in.: rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci, pokazanie urokliwych zakątków, zjawisk i pomników przyrody, bogactwa świata roślin i zwierząt oraz współistnienia architektury z przyrodą, a także propagowanie stylu życia zgodnego z zasadami ekologii i dbałości o środowisko. 

 

Regulamin_Konkursu_Plastycznego_Ekopocztówka_2023

Regulamin_Konkursu_Plastycznego_Ekopocztówka_2023

Ekopocztówka_karta_zgłoszeniowa_i_oświadczenie

 

Konkurs plastyczny Ekopocztówka. Termin składania prac do 15 listopada 2023 r. w Miejskim Centrum Kultury Browarna przy ul. Browarnej 7, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *