„Diabelskie potyczki”. Znajdź klucz i ocal Tomaszów

Gra terenowa "diabelskie potyczki", 15 maja 202012 r., godz. 14-18Masz odwagę podjąć wyzwanie rzucone przez diabła nagórzyckiego? Chcesz zostać bohaterem i ocalić Tomaszów Mazowiecki oraz jego mieszkańców? Zapraszamy Cię do udziału w grze terenowej, w której odnajdując skradziony przez czarta klucz do miasta uchronisz tomaszowian przed diabelskimi planami 

A wszystko przez to, że w Grotach Nagórzyckich (http://www.groty.mck-tm.pl) z jednej ze ścian osunął się piach, odsłaniając zasypaną wcześniej bramę do piekła. Diabeł nagórzycki wydostał się ze swojego królestwa ciemności i wykradł klucz do naszego miasta. Zagroził, że jeśli go nie odnajdziemy, Tomaszów zapadnie się pod ziemię.

Ale nie martwcie się, można temu zapobiec. Wystarczy rozwiązać zagadki pozostawione przez diabła w różnych punktach miasta. Wskazówki w nich zawarte doprowadzą do miejsca ukrycia skradzionego przedmiotu. Poszukiwania odbędą się 15 maja (sobota) w godz. 14-18.

Ostatni raz diabła nagórzyckiego widziano w pobliżu Informacji Turystycznej na pl. T. Kościuszki. Tam też należy się zgłosić (indywidualnie lub w zespołach od dwu do dziesięciu osób), by pójść tropem diabelskich zagadek. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 maja elektronicznie na adres e-mail: informacjaturystyczna@mck-tm.pl oraz telefonicznie pod numerem 44 710 03 29. Można też zgłaszać się osobiście w Informacji Turystycznej przy placu Kościuszki 29. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika/uczestników, nazwę grupy oraz jej liczebność. Udział w grze jest bezpłatny, a na uczestników czekają drobne upominki. Wydarzenie odbędzie się bez względu na pogodę. Szczegółowy regulamin: Regulamin_gry-_terenowej-_diabelskie_potyczki.

A więc bądź z nami, przechytrz diabła i odzyskaj skradziony przez niego klucz do miasta!

Gra terenowa "diabelskie potyczki", 15 maja 202012 r., godz. 14-18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *