Bajkowe Poranki w maju

Sobotni pokaz bajek dla dzieci. Bajkowe poranki w maju odbędą się 6, 13, 20 i 27 maja, w godz. 10-12 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wstęp wolny. Zapisy przez strefę zajęć lub w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Więcej informacji na stronie internetowej mck-tm.plW tym miesiącu „Bajkowe poranki” odbędą się cztery razy, w soboty: 6,13, 20 i 27 maja, jak zawsze w godz. 10-12 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. W programie pokaz bajek oraz zabawy i animacje.

Propozycja przeznaczona jest dla dzieci od 6 do 12 lat. Zapraszamy. My zapewniamy dzieciom opiekę, a rodzicom dajemy dwie godziny na odpoczynek lub spokojne zrobienie weekendowych zakupów.

Udział w „Bajkowych porankach” jest bezpłatny. Zapisy przez Strefę Zajęć lub w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.