Artystyczna laurka dla Babci i Dziadka

Powiększ obraz

23 stycznia w Miejskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie artystyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. Punktualnie o godzinie 17 sala filii DOK wypełniła się po brzegi. Wszystkich przybyłych przywitała Ewa Biazik, kierownik filii, natomiast konferansjerem wydarzenia była Elżbieta Lenart.

Nagłośnieniem i oprawą muzyczną zajął się niezawodny Marcin Goździk z filii Tkacz. Uroczystość podzielona została na dwie części: artystyczną i integracyjną. Jako pierwsza wystąpiła grupa teatralna Horrorek ze spektaklem „Moja dorosłość” w reżyserii Iwony Jabłońskiej, która przeniosła nas w świat dziecięcej wyobraźni.

Następnie mogliśmy wysłuchać piosenek wykonanych przez naszych lokalnych artystów, których przygotowała Beata Niedzielska. Dodatkowo Kuba Izdebski zaprezentował kilka utworów muzycznych na pianinie, a Izabela Rudzka wyrecytowała wiersz pt. „Nasze babcie”. Na zakończenie części artystycznej mogliśmy obejrzeć występ naszej DOK-owskiej grupy tanecznej, która działa pod opieką Weroniki Drozdel.

Część integracyjną poprowadziła Paulina Rek – animatorka, która zaangażowała do zabawy zarówno dzieciaki, jak i dziadków. Śmiechu było co nie miara, po sali „latały” balony, bańki, a nawet… kapelusze! Na zakończenie tańców i zawodów wnuczkowie rozdali seniorom upominki i ręcznie przygotowane kartki. Nasi kochani dziadkowie opuścili ośrodek w szampańskich nastrojach.

Materiał filmowy udostępniony przez portal nasztomaszow.pl

Galeria zdjęć: