Znamy zwycięzców rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym – sezon 2023/2024

Zdjęcie przedstawia rozgrywki tenisa stołowego wśród dorosłych mężczyzn.Zbigniew GoździkDariusz Będzyński oraz Paweł Burchard stanęli na podium rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym w sezonie 2023/2024. Ich podsumowanie odbyło się 18 marca w MCK Za Pilicą. Organizatorem zawodów było Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Spotkania odbywały się w MCK Za Pilicą przy ul. Gminnej począwszy od listopada 2023 r. Grand Prix składało się z dwunastu turniejów, w których rywalizowało 25 zawodników. Nie brakowało zaciętych pojedynków i towarzyszących im emocji.
Pierwsze miejsce zajął Zbigniew Goździk, drugie Dariusz Będzyński. Na trzecim stopniu podium uplasował się Paweł Burchard. Kolejne miejsca zajęli: Marian Pachciarek, Konrad Cichosz, Michał Pietrzyk, Konrad Kubacki, Sławomir Odrowski. Puchary dla ośmiu najlepszych zawodników Grand Prix ufundowało Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.
Gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i sportową walkę.