Ekspozycja powstała w ramach sekcji malarstwa Miejskiego Centrum Kultury oraz Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pod opieką artystyczną Bożeny Gajdy. To doskonała okazja, by jeszcze raz zachwycić się jesiennymi krajobrazami i w pełni zanurzyć w ich nastroju. 
Wydarzenie uświetni program artystyczny w wykonaniu uczestników zajęć MCK.
Przyjdźcie, by razem świętować sztukę i… jesień w środku zimy! 


