Zima za oknem, a my… przenosimy się w jesienny nastrój!

Finisaż wystawy "Wspomnienie jesieni"Zapraszamy na finisaż wystawy „Wspomnienie jesieni” 🎨, gdzie akrylowe pejzaże pozwolą poczuć ciepło i kolory jesieni, nawet jeśli za oknem mróz. 🌅
Ekspozycja powstała w ramach sekcji malarstwa Miejskiego Centrum Kultury oraz Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pod opieką artystyczną Bożeny Gajdy. To doskonała okazja, by jeszcze raz zachwycić się jesiennymi krajobrazami i w pełni zanurzyć w ich nastroju. 🍂
📅 28.01.2026 (środa), godz. 14:00
📍 MCK Tkacz, ul. Niebrowska 50
🎟 Wstęp wolny
Wydarzenie uświetni program artystyczny w wykonaniu uczestników zajęć MCK.
Przyjdźcie, by razem świętować sztukę i… jesień w środku zimy! 🍂✨

Powiązane