Zaśpiewali w MCK Za Pilicą

Chór składający się z kobiet i mężczyzn w różnym wieku stoi na scenie - ok. 30 osób. Przed nimi stoi dorosła kobieta, która dyryguje. Przed sceną znajduje się publiczność, która skupiona jest na występie.W piątkowy wieczór, 5 stycznia 2024 roku chór Artis Gaudium pod dyrekcją Katarzyny Goljat oczarował publiczność w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą. Jak mówią zebrani goście – „Podczas koncertu były ciarki”.

W jego trakcie można było wysłuchać bardzo różnorodnego repertuaru w wykonaniu zarówno całego chóru, jak i jego solistów. Tego wieczoru, na scenie zaprezentowano utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej, jazzowej, pop oraz gospel. Muzyczna uczta zakończyła się owacjami na stojąco, a także prośbami o bis.

Wydarzeniu towarzyszyła również wystawa prac uczestników zajęć plastycznych Marcina Stańca, która dodatkowo je ubarwiła. Kolejne wydarzenia w MCK Za Pilicą już wkrótce…