Zapraszamy na koncert Yagi Kowalik

Yaga Kowalik w repertuarze Piaf, Gréco, Aznavour…” − to koncert, który odbędzie się 18 marca br. o godz. 17 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Artystka związana z Krakowską Sceną Piosenki Francuskiej zaśpiewa z towarzyszeniem akordeonisty Walentyna Dubrowskiego.

Yaga Kowalik jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. W latach 90. XX w. przebywała na stypendium piosenkarskim w Paryżu, co zaowocowało współpracą m.in. z kompozytorem Norbertem Chiche oraz fascynacją twórczością klasyków piosenki francuskiej.

Koncert, z którym artystka wystąpi w Tomaszowie Mazowieckim, to składanka największych przebojów z repertuaru takich ikon francuskiej estrady jak: Edith Piaf, Juliette Gréco czy Charles Aznavour. Brawurowa interpretacja piosenek, świetna gra akordeonisty oraz oprawa muzyczna koncertu przeniosą słuchaczy w świat paryskiej, artystycznej bohemy i zapewniają niepowtarzalne doznania.

Bilety na koncert w cenie 10 zł są do nabycia w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub elektronicznie na:  https://biletyna.pl/koncert/Yaga-Kowalik/Tomaszow-Mazowiecki.

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym (prosimy o zapoznanie się z regulaminem Regulamin-koncertu-piosenki-fancuskiej) i obowiązującymi obostrzeniami. Liczba miejsc ograniczona.

Plakat przedstawia kobietę. Jest ubrana na czarno, prawą dłonią podpiera podbródek