Zapraszamy na koncert Yagi Kowalik

Yaga Kowalik w repertuarze Piaf, Gréco, Aznavour…” − to koncert, który odbędzie się 18 marca br. o godz. 17 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Artystka związana z Krakowską Sceną Piosenki Francuskiej zaśpiewa z towarzyszeniem akordeonisty Walentyna Dubrowskiego.

Yaga Kowalik jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. W latach 90. XX w. przebywała na stypendium piosenkarskim w Paryżu, co zaowocowało współpracą m.in. z kompozytorem Norbertem Chiche oraz fascynacją twórczością klasyków piosenki francuskiej.

Koncert, z którym artystka wystąpi w Tomaszowie Mazowieckim, to składanka największych przebojów z repertuaru takich ikon francuskiej estrady jak: Edith Piaf, Juliette Gréco czy Charles Aznavour. Brawurowa interpretacja piosenek, świetna gra akordeonisty oraz oprawa muzyczna koncertu przeniosą słuchaczy w świat paryskiej, artystycznej bohemy i zapewniają niepowtarzalne doznania.

Bilety na koncert w cenie 10 zł są do nabycia w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub elektronicznie na:  https://biletyna.pl/koncert/Yaga-Kowalik/Tomaszow-Mazowiecki.

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym (prosimy o zapoznanie się z regulaminem Regulamin-koncertu-piosenki-fancuskiej) i obowiązującymi obostrzeniami. Liczba miejsc ograniczona.

Plakat przedstawia kobietę. Jest ubrana na czarno, prawą dłonią podpiera podbródek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *