Zapraszamy na cykl „Wehikuł czasu”

Zaproszenie na cykl spotkań "Wehikuł czasu". Spotkania odbywać będą się cyklicznie, raz w miesiącu. Daty spotkań: 30.01, 13.02, 13.03, 17.04, 15.05, 12.06. 2023 r. Spotkania odbywać się będą w tematykach: Warsztaty z autoprezentacji, Taniec i siła, Wielkanocne inspiracje, Rytmiczne endorfiny, Rajd - lasy tomaszowskie, Zakończenie projektu. Miejscem spotkań będzie Miejskie Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w Tomaszowie Maz. Więcej informacji na stronie mck-tm.pl oraz na pl. Kościuszki 18. Startujemy z nowym projektem dla seniorów pn. „Wehikuł czasu”. Jest to cykl sześciu spotkań, podczas których seniorzy będą mieli szansę na spróbowanie sił w różnych dziedzinach, samorozwój, a przy okazji ciekawe i aktywne spędzenie wolnego czasu. 


Pierwsze ze spotkań odbędzie się 30 stycznia w godz. 16-18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz, przy ul. Niebrowskiej 50. Będą to warsztaty z autoprezentacji, które poprowadzi Ewa Radziewicz. W ich trakcie planowane są wykłady, ćwiczenia i zajęcia warsztatowe, podczas których uczestnicy będą mogli przede wszystkim poznać potęgę autoprezentacji, otwierając się na siebie i otoczenie.
Koordynatorką projektu jest Katarzyna Wojtaszczyk, która z seniorami dogaduje się bez słów. Będziecie więc w dobrych rękach.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy w MCK (do 27. 01.2023 r.) przy pl. Kościuszki 18 lub pod nr 44 712 23 69.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *