Zapraszamy na „Biesiadę andrzejkową” do MCK Tkacz

"Biesiada andrzejkowa", 28.11.2023, w godz. 16-19.30, MCK Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszów Mazowiecki. Bilety w cenie 20 zł do nabycia przez portal biletyna.pl. Zabawa taneczna, wróżby i magiczne przepowiednie, porady wróżbity i inne atrakcje czekają na uczestników „Biesiady andrzejkowej”, która odbędzie się 28 listopada w godz. 16–19.30 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Bilety w cenie 20 złotych są do nabycia przez portal Biletyna.pl (https://biletyna.pl/inne/Biesiada-andrzejkowa/Tomaszow-Mazowiecki) ub w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy.

Osoby, które wezmą w niej udział, bawić się będą przy przebojach wybranych przez DJ-a Marcina. Zabawa taneczna przeplatana będzie konkursami i wróżbami, które poprowadzi Cyganka Katarina wspierana przez wróżbitę Daniela. Mile widziane przebranie andrzejkowe.

Biesiada Tkacz_regulamin