Zagłosuj na projekt MCK i wygraj nagrody od LOTTO

Budynek parterowy. Nad wejściem szyld z napisem Miejskie Centrum Kultury Tkacz. Fron budynku to duże przeszklone okna. Przed wejściem stją ławeczki i kosz na śmieci.Dzielimy się z Wami dobrą wiadomością. Nasz projekt dotyczący zakupu i montażu nagłośnienia scenicznego w wielofunkcyjnej sali widowiskowej w Miejskim Centrum Kultury Tkacz został wybrany do drugiego etapu konkursu „Sportowo, Kulturalnie, Lokalnie” realizowanego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej. Aby znaleźć się w gronie laureatów, potrzebujemy jednak Państwa głosów.

Głosowanie trwa do 20 listopada br. i odbywa się przez stronę www.gramywygrywamy.pl. Znajduje się tam lista 80 projektów wybranych spośród 540 wniosków złożonych w pierwszym etapie konkursu z podziałem na województwa. Oddając głos na wybrany projekt, można wygrać nagrody w loterii promocyjnej, m.in. koszulki lub piłki z autografem Roberta Lewandowskiego czy karty podarunkowe 4F.

Regulamin udziału w loterii i szczegółowe informacje dotyczące głosowania dostępne są na stronie https://gramywygrywamy.pl/.

Zachęcamy do udziału. Wyniki ogłoszone zostaną 30 listopada.