XVII Tomaszowskie Teatralia – rusza nabór uczestników

Statuetki w formie masek teatralanychZapraszamy na „Tomaszowskie Teatralia, czyli artystyczne zdarzenia sceniczne”, które w tym roku odbędą się już po raz siedemnasty. W przeglądzie teatrów amatorskich mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz dorośli. Zgłoszenia przesyłać można do 26 lutego 2024 roku.

Przegląd konkursowy planowany jest 13-14 marca 2024 roku w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zgłoszenia przyjmowane będą do 26 lutego br. Należy je dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Miejskie Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18, 97.200 Tomaszów Mazowiecki albo przesłać elektronicznie na adres: zgloszenia@mck-tm.pl. Kartę zgłoszeniową wraz ze szczegółowym regulaminem, klauzulą informacyjną i oświadczeniami można pobrać poniżej.

Więcej informacji można uzyskać u koordynatorki projektu Anny Myszewskiej pod numerem telefonu 572 032 184.

Przegląd konkursowy – zasady

Głównym punktem wydarzenia jest przegląd teatrów amatorskich, który ma charakter konkursu. Udział w nim mogą wziąć grupy teatralne działające w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych oraz ośrodkach kultury czy stowarzyszeniach z terenu powiatu tomaszowskiego. Mogą to być np.: teatry dramatyczne, poetyckie, ruchu, tańca, lalkowe, piosenki, kabarety czy teatr jednego aktora. Uczestnicy mogą zaprezentować m.in.: spektakle, teatr cieni, psychodramę, pantomimę, musical, dialog, monolog, monodram itp.).

„Tomaszowskie Teatralia” to wielkie święto teatru i jego miłośników z terenu powiatu tomaszowskiego. Celem wydarzenia, którego organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, jest m.in.: prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego teatrów amatorskich, edukacja teatralna dzieci, młodzieży i dorosłych, integrowanie środowisk twórczych regionu oraz promowanie różnorodnych form teatralnych.

 

XVII TOMASZOWSKIE_TEATRALIA_regulamin

XVII TOMASZOWSKIE_TEATRALIA_regulamin

XVII TOMASZOWSKIE_TEATRALIA_KARTA_UCZESTNICTWA

XVII TOMASZOWSKIE_TEATRALIA_KARTA_UCZESTNICTWA

XVII TOMASZOWSKIE_TEATRALIA_ZGODA_WIZERUNEK_DZIECKA

XVII TOMASZOWSKIE_TEATRALIA_ZGODA_WIZERUNEK_DZIECKA

XVII TOMASZOWSKIE_TEATRALIA_ZGODA_WIZERUNEK_OSOBY_PEŁNOLETNIEJ

XVII TOMASZOWSKIE_TEATRALIA_ZGODA_WIZERUNEK_OSOBY_PEŁNOLETNIEJ

 

Statuetki w formie masek teatralanych

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *