Wiosna lekka jak motyle – wystawa w MCK Browarna

Wystawa malarstwa "Wiosna lekka jak motyle" w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 w Tomaszowie Mazowieckim. 3 kwietnia 2023, godz. 14. Wstęp wolny.Obrazy, których tematem są kwiaty i motyle, obejrzeć będzie można na wystawie w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. Ich autorami są uczestnicy sekcji plastycznej MCK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wernisaż zaplanowany jest na 3 kwietnia o godz. 14.

Prace powstały w pracowni rysunku i malarstwa MCK pod kierunkiem Bożeny Gajdy. Wykonane zostały w takich technikach jak: pastele suche, pastele olejne, akryl i olej. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.

Sekcja plastyczna TUTW/MCK działa przy Miejskim Centrum Kultury już ponad 15 lat. Jej uczestnikami są osoby dorosłe pasjonujące się różnymi technikami malarskimi. Swoje prace o różnorodnej tematyce i wykonywane różnymi technikami prezentują na cyklicznych wystawach w Miejskim Centrum Kultury Browarna, ale także w Galerii w Ratuszu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, jak również w innych miejscach w mieście i nie tylko. 

Zapraszamy.

Wystawa malarstwa "Wiosna lekka jak motyle" w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 w Tomaszowie Mazowieckim. 3 kwietnia 2023, godz. 14. Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *