Wieczór z Osiecką

Kilkanaście osób w różnym wieku stoi na scenie klimatycznie oświetlonej. Niektórzy trzymają w rękach mikrofony. W półmroku przed sceną widać kilka siedzących osób. Niezwykle klimatyczny i piękny koncert piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej odbył się w piątek, 21 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury Browarna. Publiczność wysłuchała go dwukrotnie – o godz. 17.30 i 19. Nie zabrakło również bisów.

Artyści z Teatru Piosenki pod kierunkiem instruktorki MCK Katarzyny Goljat przedstawili program złożony m.in. z takich utworów jak: „W żółtych płomieniach liści”, „Ludzkie gadanie”, „Uciekaj skoro świt”, „Nie żałuję”, „Sing, sing”, „A ja wolę moją mamę” i innych. Na finał przy owacjach na stojąco wykonali „Wielką wodę”.

W koncercie wystąpili: Sandra Kwiatek, Aleksander Kość, Sylwia Papiernik, Edyta Czapnik, Beata Dembowska, Mateusz Grabowski, Zuzanna Borowska, Mateusz Habiera, Weronika Wójcik Karolina Ziętek oraz najmłodsze wokalistki – Maja Chyb i Natalia Czapnik – przygotowane przez Annę Gnatek.

Aranżacje piosenek na potrzeby koncertu opracował Piotr Goljat.
Część muzyczną montażem słownym opartym na „Listach śpiewających” spinali Dominika Zdulska i Robert Pająk. O nagłośnienie zadbał Marcin Wójciak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *