„Wybuchy i eksplozje” w Miejskim Centrum Kultury

Powiększ obraz

W miniony czwartek w Miejskim Centrum Kultury filii MOK grupa młodych uczestników zajęć była świadkiem licznych ,,wybuchów” i ,,eksplozji” wiedzy. Pod czujnym okiem instruktora – Elżbiety Lenart, mali ,,naukowcy” odkrywali świat chemii, fizyki, matematyki, biologii. Nie zabrakło wprowadzenia zasad bezpiecznej pracy w laboratorium, w które na potrzeby zajęć zmieniła się jedna z pracowni przy ul. Browarnej 7.

Warsztaty pt. ,,Noworoczna eksplozja wiedzy” to tylko ułamek wiedzy, która przekazywana jest uczniom w wieku 7 – 10 lat na cotygodniowych zajęciach Klubu Małego Odkrywcy.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, pełne wiedzy podanej w sposób przystępny dla małych dzieci. Do tej pory Klubowicze poznali Układ Słoneczny, potrafią posługiwać się kalendarzem i zegarem, ćwiczą umiejętności pisania oraz liczenia. Za pomocą barwnych materiałów dydaktycznych poszerzana jest ich dotychczasowa wiedza. Na zajęciach poruszane są też tematy ekologii i ochrony środowiska.

Klub Małego Odkrywcy działa w filii MOK przy ul. Browarnej 7, w każdy czwartek od 16. Więcej informacji i zapisy w sekretariacie pod numerem telefonu 44 724 42 93, 44 724 53 23.