Tomaszowski Mały Konkurs Recytatorski – zgłoś swój udział

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, a także przedstawicieli zespołów recytatorskich i teatralnych działających przy placówkach i instytucjach kultury z Tomaszowa Mazowieckiego oraz powiatu tomaszowskiego do udziału w eliminacjach powiatowych 43. Tomaszowskiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja br.

 W ramach konkursu, który odbędzie się 23-24 maja w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7, zorganizowane zostaną dwa turnieje: recytatorski oraz „wywiedzione ze słowa”. Jury dokona oceny prezentacji przedstawionych przez uczestników w trzech kategoriach wiekowych: klas I–III, IV–VI oraz VII–VIII.

Na turniej recytatorski należy przygotować dwa dowolne utwory w całości lub fragmentach (dwa wiersze lub wiersz i fragment prozy) ‒ czas prezentacji do 7 minut. W turnieju „wywiedzione ze słowa” repertuar i forma wypowiedzi są dowolne (np. monolog, collage tekstów, łączenie słowa z dźwiękiem, ruchem, rekwizytem) ‒ czas prezentacji do 10 minut.

Kartę zgłoszenia (do pobrania wraz z regulaminem z załącznika) należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: katarzyna.goljat@mck-tm.pl (telefon do kontaktu: 605 579 103) lub dostarczyć do MCK Browarna przy ul. Browarnej 7.

Konkurs odbędzie się pod patronatem Starosty Tomaszowskiego oraz Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Regulamin eliminacji powiatowych 43. TMKR

Regulamin eliminacji powiatowych 43. TMKR

KARTA ZGŁOSZENIA 43. TMKR

KARTA ZGŁOSZENIA 43. TMKR

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *