„Tkalnia żartu” – odsłona trzecia

Kolejny wieczór ze stand-upowymi komikami, którzy cyklicznie goszczą na deskach Miejskiego Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim, odbędzie się już 15 maja. Jak zawsze o godz. 20. Na scenie zaprezentują się Mariusz Dąbrowski i Szymon Jaworski. Program poprowadzi (i swoje trzy grosze wtrąci) Michał Szymczak.

Bilety dostępne są w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz przez serwis Biletyna.pl https://biletyna.pl/stand-up/Tkalnia-zartu/Tomaszow-Mazowiecki.

Mariusz Dąbrowski – impotent rynku nieruchomości (nie mylić z potentatem). Wielki miłośnik twórczości Majki Jeżowskiej, zna jej wszystkie utwory na pamięć albo z pamięciówek. Masochistyczny fanatyk piłki nożnej w wykonaniu reprezentacji Polski. Narcyz zakochany w sobie z wzajemnością. Zanim stał się wschodzącą nadzieją stand-upu, w zasadzie zdążył już zajść. Do tego stopnia męczy go sport, że przewraca się, grając w warcaby. Uwielbia sceny – te, na których występuje i które potrafi zrobić z niczego.

Szymon Jaworski − zabierze was w magiczną podróż po swoich relacjach, traumach i przygodach. Jeżeli myśleliście, że macie w życiu źle, to pewnie tak jest i oby było lepiej. Autor programu Beton Komedii, uczestnik trasy Nowi Ludzie By Się Przydali, odtwórca roli Prawdomówora 6000 i support takich osób jak jego znajomi w trudnych chwilach. Zawsze można na niego liczyć i na pewno was nie zawiedzie, a przynajmniej nie tak jak osoby, o których opowiada w swoim programie.

Prowadzącym program „Tkalni Żartów” będzie Michał Szymczak – jak sam o sobie mówi – półrudy, półślepy, niespełniony psycholog z poziomem empatii sugerującym, że większość życia spędził na łódzkich Bałutach. Od 2019 roku całkowicie oddany dzieleniu się swoim światem z publiką, wychodząc z założenia, że niektóre podróże dają najwięcej radości, kiedy się kończą.

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16. roku życia.

Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *