Taniec i siła

Taniec i siła w ramach projektu Wehikuł czasu. 13.02.2023, godz. 17-18, Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp bezpłatny, zapisy w MCK Tkacz przy pl. Kościuszki18. Pod takim tytułem 13 lutego (poniedziałek) odbędzie się kolejne spotkanie dla seniorów. W ramach cyklu „Wehikuł czasu – aktywny senior” organizuje go Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Początek o godz. 17.

Po warsztatach z autoprezentacji, które zapoczątkowały cały cykl, uczestnicy spotkania poznają tym razem siłę i zalety tańca, który jest ważnym elementem dla zachowania i poprawienia sprawności fizycznej. Zajęcia poprowadzi Michał Gawlik, instruktor specjalizujący się w tańcach latino.

– Prosimy o zabranie odpowiedniego obuwia oraz wygodnego stroju sportowego. A także dobrego humoru, by dobrze się bawić – mówi Katarzyna Wojtaszczyk, instruktorka i koordynatorka projektu „Wehikuł czasu”. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub pod numerem tel. 44 712-23-69 (do wyczerpania limitu).

 

 

Taniec i siła w ramach projektu Wehikuł czasu. 13.02.2023, godz. 17-18, Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp bezpłatny, zapisy w MCK Tkacz przy pl. Kościuszki18.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *