Tanecznym krokiem na fajfy

Fajf - tanecznym krokiem, czyli cykl imprez tanecznych z DJ-em Luto. Terminy: 13 i 27 lipca oraz 17 i 24 sierpnia, godz. 17-20, Przystań nad Pilicą, ul. PCK 2/4, Tomaszów Mazowiecki. Wstęp wolnyLubisz tańczyć? Masz ochotę na wspólną zabawę na świeżym powietrzu? Chcesz spędzić miło czas po pracy? Spełniamy Twoje marzenia i zapraszamy na czwartkowe fajfy na Przystań nad Pilicę. Pierwszy już 13 lipca. Wstęp wolny.

Zabawy taneczne z DJ-em Luto odbywać się będą w lipcu i sierpniu (zawsze w czwartki) od godz. 17 do 20. Bawić będziemy się na terenie przy amfiteatrze. Każdy fajf poświęcony będzie innemu tematowi muzycznemu. Pierwszy – 13 lipca – zatytułowany jest „Z tańcem przez świat”. Kolejny – 27 lipca – zorganizowany zostanie w klimacie szalonych lat 20., lat 30. ub. wieku. Fajf, który zaplanowaliśmy na 17 sierpnia, przeniesie nas na dyskotekowe parkiety lat 90. Cykl zakończymy 24 sierpnia pożegnaniem lata.

Ale nie tylko na tańcach będzie upływał nam czas. Szykujcie się również na konkursy i animacje. A, i oczywiście, mile widziane tematyczne przebrania.

To co? Do zobaczenia!

Regulamin wydarzenia Fajfy(1)

Fajf - tanecznym krokiem, czyli cykl imprez tanecznych z DJ-em Luto. Terminy: 13 i 27 lipca oraz 17 i 24 sierpnia, godz. 17-20, Przystań nad Pilicą, ul. PCK 2/4, Tomaszów Mazowiecki. Wstęp wolny

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *