Tak bawiliśmy się na andrzejkach w MCK Tkacz

Kobieta przebrana za Cygankę i starszy mężczyzna tańczą obok siebieWróżby, kabały, tańce, występy wokalne – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na uczestników „Biesiady andrzejkowej”, która odbyła się 28 listopada w MCK Tkacz. Było magicznie i wesoło, a wydarzenie było także okazją do integracji.

Parkiet nie był ani przez chwilę pusty, bo wróżka Katarina (Katarzyna Wojtaszczyk), która na zmianę z DJ-em Marcinem (Marcin Wójciak) puszczała muzykę do tańca, dwoiła się i troiła, by biesiadowiczom się nie nudziło. Krótkie przerwy tancerze robili sobie tylko na wizytę u wróżbity Tadeusza, by poznać swoją najbliższą przyszłość. Czy przepowiednie i wróżby spełnią się? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że zabawa była bardzo udana, bo już dostaliśmy prośby o kolejne.

Aaa, nie możemy zapomnieć o naszych gościach – Katarzynie Drochlińskiej i Mieczysławie Kinclu – którzy oczarowali uczestników biesiady swoimi głosami podczas występów wokalnych. Bardzo im dziękujemy, że zgodzili się zaśpiewać i urozmaicić nasze wydarzenie. A Was zapraszamy na kolejne nasze biesiady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *