Świąteczne warsztaty ceramiczne dla dorosłych

Świąteczne warsztaty ceramiczne dla dorosłych. Obejmują dwa etapy, rzeźbienie, a po umówieniu z instruktorem również szkliwienie. 4 grudnia, w godz. 18-20 w MCK Tkacz, 6 grudnia w godz. 17-19 w MCK Browarna. Instruktorzy Marcin Staniec i Bożena Gajda. Cena 50 zł, liczba miejsc ograniczona. Zapisy przez strefazajec.pl.Nie masz pomysłu na prezent? A może by tak zrobić go własnoręcznie? Zapraszamy na świąteczne warsztaty ceramiczne z Bożeną Gajdą oraz Marcinem Stańcem w dwóch naszych placówkach. Warsztaty odbędą się 4 i 6 grudnia w godzinach popołudniowych.

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, zarówno doświadczonych w rzemiośle, jak i zupełnie początkujących. Pierwszy etap obejmuje dwie godziny rzeźbienia z gliny, natomiast drugi (po umówieniu z instruktorem) obejmuje proces szkliwienia gotowej, wypalonej w piecu rzeźby. 

4 grudnia warsztaty odbędą się w MCK Tkacz, ul. Niebrowska 50, w godz. 18-20 z Marcinem Stańcem.

6 grudnia warsztaty odbędą się w MCK Browarna, ul. Browarna 7, w godz. 17-20 z Bożeną Gajdą.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia pod linkiem https://www.strefazajec.pl/course/index?city_id=63&q=%C5%9Bwi%C4%85teczne+warsztaty+ceramiczne bądź w sekretariacie MCK, pl. Kościuszki 18 (kamienica starego sądu, I piętro).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *