Sukcesy tomaszowskich zespołów teatralnych w Radomsku

Powiększ obraz

W dniach 30 i 31 marca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się XVI Przegląd Małych Form Teatralnych. Brały w nim udział dwa tomaszowskie zespoły teatralne; „Misz Masz” reprezentujący Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, filię Dzielnicowy Ośrodek Kultury oraz „Taaka Draka” z Zespołu Szkół nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim, Szkoły Podstawowej nr 6.

Werdyktem jury w składzie: Krzysztof Żyliński (przewodniczący), Sławomir Kuligowski, Janusz Kucharski obydwa ex aequo zostały laureatami pierwszej nagrody w kategorii szkół podstawowych. Jurorzy nie szczędzili pochwał pod adresem naszego zespołu „Misz Masz”, który w przeglądzie zaprezentował spektakl „Dwa królestwa”. Zespół pracuje w DOK-u pod kierunkiem instruktorki Iwony Jabłońskiej. Serdecznie gratulujemy obu grupom oraz ich opiekunkom.

Poniżej relacja fotograficzna ze spektaklu „Dwa królestwa”.