Spotkanie z Beatą Strawą – autorką książki „Po Dzikim Zachodzie – podróże w czasie i przestrzeni”

Plakat informuje o spotkaniu autorskim z Beatą Strawą.Czujesz pasję do odkrywania kultury innych zakątków świata? Podróże to Twoje drugie ja? Dziki Zachód od lat fascynuje kolejne pokolenia, a Beata Strawa zabiera swoją publiczność w podróż przez czasy i miejsca, które kształtowały mit tej niezwykłej krainy. Od malowniczych krajobrazów Kolorado i Utah, przez słoneczną Nevadę i Kalifornię, niezależny Teksas, aż po Luizjanę – autorka przybliży pejzaż, który zachwyca oraz historie, które zdumiewają. Wydarzenie odbędzie się 7 listopada o godz. 17 w sali koncertowej Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Wstęp wolny.

To spotkanie to doskonała okazja, aby zgłębić tajemnice Dzikiego Zachodu oraz poznać autorkę osobiście. Uczestnicy będą mieli również możliwość nabycia książek oraz uzyskania autografu.