VII Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego

Powiększ obraz

W dniach 28-29 maja 2019 r. w Tomaszowie Mazowieckim i Spale odbyła się VII edycja Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- Kultura. Tematem przewodnim była promocja kultury w Internecie. Podczas dwudniowego spotkania rozmawiano m.in. o projektowaniu kampanii promocyjnej, identyfikacji graficznej instytucji kultury, kontaktach z mediami, a także o zmianach, jakie zachodzą w mediach społecznościowych.

Forum było także okazją do poznania licznych atrakcji turystycznych na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, Spały i Inowłodza. Uczestnicy odwiedzili m.in. Groty Nagórzyckie, Skansen Rzeki Pilicy, Niebieskie Źródła, Arenę Lodową, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale oraz Inowłódz.

Organizatorem Forum był Łódzki Dom Kultury, z kolei partnerami przedsięwzięcia – Miejskie Centrum Kultury, Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe.

Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Grzegorz Schreiber.

Organizatorzy składają podziękowania dla: MZK w Tomaszowie Mazowieckim, COS OPO Spała, Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim, Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu.

zdjęcia: RegionKultury.pl

relacja filmowa: nasztomaszow.pl