Powiatowe eliminacje OKR ‒ zapraszamy recytatorów

Eliminacje powiatowe 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, 31.03.2023, godz. 10, Miejskie Centrum Kultury Browarna w Tomaszowie MazowieckimKochasz poezję? Chcesz się zmierzyć z interpretacją wybranych utworów? A może wolisz je zaśpiewać lub przedstawić w teatrze jednego aktora? Zapraszamy zatem na powiatowe eliminacje 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 31 marca o godz. 10 w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Browarnej 7. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Tomaszowski oraz Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci oraz dorośli i seniorzy. Przesłuchania prowadzone będą w czterech turniejach: recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, teatru jednego aktora i poezji śpiewanej.

Karty zgłoszenia udziału w eliminacjach powiatowych  68. OKR wraz ze szczegółowym regulaminem są do pobrania na stronie głównego organizatora konkursu − Towarzystwa Kultury Teatralnej − www.tkt.art.pl oraz na stronie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim – www.mck-tm.pl.

Wypełnione należy złożyć do 24 marca 2023 roku osobiście w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-18), w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.30) lub drogą elektroniczną na adres: katarzyna.goljat@mck-tm.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 44 712 23 69.

Na zwycięzców czekają dyplomy, nagrody oraz nominacje do etapu rejonowego OKR, który odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 10 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Serdecznie zapraszamy.

 

Pliki do pobrania:

Regulamin-68.OKR

Skrócony Regulamin 68. OKR

Karta_zgłoszenia-recytacja_i_wywiedzione_ze_słowa

Karta_zgłoszenia-poezja_śpiewana

Karta_zgłoszenia-teatry_jednego_aktora

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *