Pośmiejmy się na stand-upie

Zapraszamy na drugie z cyklu wydarzenie stand-upowe, które odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim pod wspólnym tytułem „Tkalnia żartu”. Za każdym razem z udziałem innych komików. Tym razem – 20 marca o godz. 20 – na scenie zaprezentują się Mariusz Dąbrowski oraz Wiktoria Chachulska, a prowadzącym program będzie Michał Szymczak.

Bilety w cenie 35 zł dostępne są w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz przez Biletyna.pl https://biletyna.pl/stand-up/Tkalnia-zartu.

Mariusz Dąbrowski – impotent rynku nieruchomości (nie mylić z potentatem). Wielki miłośnik twórczości Majki Jeżowskiej, zna jej wszystkie utwory na pamięć albo z pamięciówek. Masochistyczny fanatyk piłki nożnej w wykonaniu reprezentacji Polski. Narcyz zakochany w sobie z wzajemnością. Zanim stał się wschodzącą nadzieją stand-upu, w zasadzie zdążył już zajść. Do tego stopnia męczy go sport, że przewraca się, grając w warcaby. Uwielbia sceny – te, na których występuje i które potrafi zrobić z niczego.

Wiktoria Chachulska − twierdzi, że życie to cyrk, a ludzie to akrobaci lawirujący po jego arenie. W natłoku codziennych akrobacji należy nam się więc otulenie absurdalnym żartem, nie chcącym niczego w zamian. Na scenie wyciąga błazenadę z codzienności, zastanawia się nad rzeczami pozornie trywialnymi. Dlaczego robimy tak, a nie inaczej, i właściwie czemu inaczej, to już nie tak jak trzeba? Ważne, że wszystko to śmiechu warte.

Michał Szymczak – jak sam o sobie mówi – półrudy, półślepy, niespełniony psycholog z poziomem empatii sugerującym, że większość życia spędził na łódzkich Bałutach. Wyjątkowo pogodny uśmiech zdaje mu się pomagać w ukryciu nieszczególnie pofałdowanego mózgu. Od 2019 roku całkowicie oddany dzieleniu się swoim światem z publiką, wychodząc z założenia, że niektóre podróże dają najwięcej radości, kiedy się kończą.

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób powyżej 16. roku życia.

Zapraszamy.

Data: 20 marca 2024