Podsumowanie konkursu fotograficznego „Magiczne chwile zatrzymane w czasie”

Powiększ obraz

W piątek 8 czerwca w Miejskim Centrum Kultury filii MOK odbyło się podsumowanie II edycji konkursu fotograficznego, zatytułowanego „Magiczne chwile zatrzymane w czasie”. Komisja artystyczna w składzie: Grzegorz Leśniewski – artysta fotografik, instruktor zajęć fotograficznych Miejskiego Centrum Kultury; Iwona Kopeć – artysta fotografik; Bożena Gajda – plastyk, instruktor zajęć plastycznych i ceramicznych Miejskiego Centrum Kultury, po obejrzeniu 80 zgłoszonych prezentacji fotograficznych postanowiła nagrodzić:

w kategorii portret:
I nagroda – Piotr Tyrański
II nagroda – Weronika Hamera
III nagroda – Maja Palbow

Wyróżnienia specjalne w tej kategorii otrzymały następujące osoby: Marie Frouin, Anna Malinowska, Jakub Sadowski. Ponadto wyróżnienia otrzymały następujące osoby: Wiktoria Tatar, Filip Sionkowski, Nikodem Mielnicki, Łucja Mielnicka, Judyta Ogórek, Julia Kowalewska, Anna Musierowicz.

W kategorii krajobraz:
I nagroda – Aleksandra Iwanicka
II nagroda – Kacper Groń
II nagroda – Piotr Tyrański
III nagroda – Zygmunt Dziedziński
III nagroda – Marie Frouin

Wyróżnienia specjalne w tej kategorii otrzymały następujące osoby: Błażej Koselnik, Kinga Gwiazdowicz, Oskar Śliwiński. Ponadto wyróżnienia otrzymały następujące osoby: Wiktor Tyrański, Jakub Kołodziejczyk, Oliwia Król, Aleksandra Gajak, Anna Malinowska, Amelia Adamiec, Sylwia Kaczmarczyk, Weronika Zoła, Alicja Niedzielska, Dobromiła Grzmiączka.

Fundatorem nagród jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Maz. Dodatkową nagrodą dla wszystkich laureatów konkursu są warsztaty fotograficzne w dniu 16.06.2018r. Wydarzenie uświetniła swoim występem pani Agnieszka Dąbrowska, solistka chóru „Artis Gaudium”. Serdecznie gratulujemy laureatom.

Wystawę nagrodzonych prac można oglądać w filii MOK do końca wakacji.