Od Grechuty po Pucciniego

Młody mężczyzna ubrany w garnitur śpiewa do mikrofonuTak szerokiego repertuaru mogli wysłuchać ci, którzy 22 listopada przyszli na koncert Daniela Wysokińskiego, utalentowanego i obdarzonego niesamowitym głosem uczestnika zajęć wokalnych w Miejskim Centrum Kultury. Ponad godzinny występ publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Nie zabrakło też bisów.

W programie wydarzenia pn. „Lubię wracać tam, gdzie byłem…” znalazły się piosenki m.in. z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Krzysztofa Krawczyka, włoskie i hiszpańskie melodie, ale także arie z popularnych oper, np. Verdiego czy Pucciniego.

 


Na fortepianie Danielowi akompaniował Kamil Wrona, instruktor MCK i dyrygent m.in. Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Tomaszowa Mazowieckiego, a w kilku utworach na skrzypcach zagrała też inna utalentowana młoda tomaszowianka Kornelia Bielas. Przepiękną piosenkę „Hallelujah” w duecie z Danielem zaśpiewała jego trenerka wokalna Beata Niedzielska.

Publiczność zgromadzona w MCK Tkacz nie wypuściła artystów bez bisów. To był niesamowity i niezapomniany wieczór, a o młodym wokaliście jeszcze z pewnością usłyszymy i to z pewnością nie tylko przy okazji występów na lokalnych scenach.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *