Muzyczno-kabaretowe show na Letniej Scenie Artystycznej

Mężczyzna siedzi przy elektronicznym pianinie. Scena ustawiona jest w plenerze. Przed sceną znajduje się publiczność. Humor, energia i dużo dobrej muzyki – tak w skrócie można podsumować koncert, który odbył się 4 sierpnia na pl. Kościuszki w ramach Letniej Sceny Artystycznej. Publiczność przez niemal dwie godziny bawił Adam Snopek, pianista i kabareciarz, który przedstawił swój autorski program „Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło”. Słuchacze byli zachwyceni.

Artysta przypomniał publiczności znane od wieków, jak i te powstałe w czasach współczesnych utwory muzyczne, skomponowane lub wykonywane przez największych muzyków i artystów. Zgrabnie wplatał w nie humorystyczne opowiastki i ciekawostki z ich życia, muzyczne quizy i anegdoty. Nie zabrakło też wspólnych śpiewów.  Na koniec uczestnicy koncertu mieli okazję przekonać się, że wiele znanych im utworów zawiera linię melodyczną z piosenki… „Pieski małe dwa”.
Oczywiście nie obyło się bez bisów, a Adam Snopek, który dał to wspaniałe show przy fortepianie, został nagrodzony owacją na stojąco.
Przed głównym koncertem w ramach otwartej sceny wystąpili: Adam Chrzanowski, który zagrał na akordeonie, Olek Gronostaj, który jak zawsze porwał publiczność swoją energetyczną grą na perkusji i Czesław Mincer, którego śpiew – jak zwykle pełen elegancji – oczarował słuchaczy.
 
A już za tydzień w ramach Letniej Sceny Artystycznej zapraszamy na koncert „Grzecznych Chłopców”. Pamiętajcie też, że sami również możecie wystąpić na naszej scenie i pochwalić się swoim talentem – nie tylko muzycznym czy wokalnym. Możecie zatańczyć, pokazać skecz, wyrecytować wiersz, zaprezentować magiczne sztuczki. Wystarczy się do nas zgłosić kilka dni wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *